Pozvánka na mezinárodní konferenci celoživotního vzdělávání ICOLLE 2017

Institut celoživotního vzdělávání MENDELU srdečně zve všechny zájemce na 9. ročník mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2017, která proběhne ve dnech 12. – 13. 9. 2017 v Kongresovém centru MENDELU ve Křtinách. Hlavním tématem konference budou „Aktuální trendy celoživotního vzdělávání v teorii a praxi“.

Letošní ročník konference si klade za cíl zhodnotit aktuální trendy celoživotního vzdělávání   z pohledu empirického výzkumu i praktických zkušeností a diskutovat nad možnostmi jejich dalšího rozvoje. Účastníci konference budou věnovat pozornost zejména otázkám vzdělávání žáků středních škol a studentů vysokých škol, rozvoji profesních kompetencí pedagogických a akademických pracovníků a trendům dalšího vzdělávání včetně vzdělávání seniorů.

Konference ICOLLE 2017 je určena vysokoškolským pedagogům, vědeckým pracovníkům, učitelům středních škol, doktoradům i širší odborné veřejnosti. Jako přednášející vystoupí přední domácí i zahraniční odborníci zabývající se danou problematikou.

Výstupem konference bude recenzovaný sborník příspěvků, z vybraných příspěvků bude následně připravena monografie.    

Přihlášení na konferenci s aktivní účastí je možné do 7. 7. 2017, ostatní účastníci se mohou registrovat až do 31. 8. 2017. Další podrobnosti o mezinárodní vědecké konferenci celoživotního vzdělávání ICOLLE 2017, včetně registrace, naleznete na www.icolle.cz

PřílohaVelikost
_pozvanka_icolle_2017_cz_web.pdf488.4 KB